Operator CNC – OTTO Special Staffing – Venlo

  • Venlo

OTTO Special Staffing

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€17,00 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Venlo, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
GTL Europe oferuje rozwiązania dla firm z branży kompostowania i uprawy pieczarek na całym świecie, począwszy od systemów klimatyzacji, niezawodnych maszyn i zaawansowanych systemów automatyki, po projekty konstrukcyjne i elementy instalacji dla kompostowni i uprawy grzybów.

Jako operator CNC, jesteś odpowiedzialny za niezależne konfigurowanie i obsługę sterowanych CNC pras krawędziowych/ maszyn tnących. Sprawdzasz ustawienia i wyposażenie pras, a także wykonasz drobne czynności konserwacyjne. Na tym stanowisku musisz umieć pisać własne programy i programować maszyny przy użyciu komputera. GTL Europa pracuje na maszynach LVD i Safan.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku od 07:00 do 16:00. Masz możliwość pracy na nadgodziny w soboty, za które dostaniesz dodatki. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

W pierwszych dniach dostaniesz szkolenie, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z szybko rozwijającym się przemysłem, co oznacza wyzwania dla dalszego rozwoju Twojej kariery. Dołącz do tego zespołu jako operator CNC!

WYMAGANIA

Język: angielski

  • Doświadczenie jako operator CNC
  • Doświadczenie w pracy z prasą krawędziową
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posiadasz prawo jazdy – kategoria B.
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka holenderskiego i/lub znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa maszyn LVD i Safan
  • Konfiguracja pras krawędziowych
  • Obsługa maszyn pras krawędziowych
  • Sprawdzanie ustawień
  • Sprawdzanie obiektów
  • Wykonywanie konserwacji
  • Programowanie maszyn
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Dbanie o miejsce pracy

Lees hier meer