Kierowca heftruck i EPT – Start People – Venlo

  • Venlo

Start People

Over de functie

Czy szukasz pracy jako magazynier z umiejętnościami obsługi wózka widłowego heftruck oraz EPT? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą okazję w firmie Geodis w Venlo!

Geodis zarządza kilkoma magazynami w Venlo, w tym dwoma przy Columbusweg, gdzie obecnie poszukujemy order pickerów z certyfikatem obsługi wózków widłowych (operator wózka widłowego). Oferujemy pracę w systemie dwuzmianowym lub jednej popołudniowej zmianie.

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Załadunek i rozładunek towarów.
  • Zapewnienie terminowych i dokładnych dostaw poprzez weryfikację statusu zamówień.
  • Używanie elektrycznych wózków paletowych EPT i wózków widłowych heftruck do realizacji zamówień oraz dodatkowych zadań, takich jak układanie palet.
  • Stanowisko to obejmuje pracę fizyczną, wymagającą efektywności w wykonywaniu zadań.

Wat we bieden

  • Stawkę godzinową 14,40 €.
  • Dodatek ADV w wysokości 0,19 €.
  • Dodatek 35% za pracę po godzinie 19:00.
  • Codzienny zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km; maksymalnej do kwoty 11,50 €.
  • Pracę na pełny etat – fulltime – na podstawie umowy tymczasowej z możliwością bezpośredniego zatrudnienia.
  • Długoterminowe możliwości rozwoju kariery, w tym możliwość stałego zatrudnienia (tijdelijk contract ->; direct contract).
  • Możliwość nadgodzin z dodatkowym wynagrodzeniem 50%.

Functie-eisen

  • Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, lub niemieckiego.
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze wózków widłowych, najlepiej z certyfikatem.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Własne zakwaterowanie i własny dojazd do pracy.

Over het bedrijf

Geodis to wiodący dostawca usług logistycznych, który stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i dobro swoich pracowników. W Venlo Geodis zarządza 7 magazynami obsługującymi różne sektory, takie jak: chemia, moda, czy elektronika. Magazyn Geodis DSM, gdzie oferujemy tę pozycję, świadczy usługi logistyczne dla przemysłu chemicznego. Ze względu na specyfikę produktów, jakość i bezpieczeństwo w wykonywaniu zadań są kluczowe.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy w Geodis – kliknij przycisk “Aplikuj”, aby przesłać swoje dane i CV.

Lees hier meer